ECU řídící jednotka motoru KIA

ECU řídící jednotka motoru KIA

Korejská značka Kia má dlouhou historii a produkuje miliony vozů ročně. Oblíbené jsou nejen po celém světě, ale také v Česku.

ECU řídící jednotka motoru KIA

Jsme firma ProfiECU.cz a zabýváme se veškerou elektronikou osobních, užitkových a nákladních vozů všech značek. Skladem držíme také řídící jednotky motoru / ECU jednotky pro vozy:

KIA – Picanto, Rio, Pro Cee’d, Cee’d, Ceed, Sportswagon, Magentis, Optima, Opirus, Carens, Carnival, Sportage, Sorento, Soul, Venga, Clarus, Sephia, Niro, Stonic a další. Kompletní seznam všech modelů, pro které nabízíme řídící jednotky najdete zde.

ECU řídící jednotka motoru Kia s označením Bosch / Siemens Melco, 7.9.0, ME17.9.11, M7.9.1, M7.9.8, EDC15C7, EDC16C39, EDC17, Fenix 5, Kefico, M7.9.8, SIM2K, SIMK42, SIMK43, SIMK62, Zexel a další.

Další produkty najdete v našem katalogu.


Máte problém s ECU řídící jednotkou motoru vašeho vozu KIA?

Neváhejte nás kontaktovat. Abychom vám mohli dát podrobnější informace ohledně možnosti konfigurace a ceně, potřebujeme znát přesné označení vaší jednotky. Toto označení naleznete na štítku.

Jednotky si bývají navzájem velmi podobné. Důležité ale je, co se ukrývá uvnitř. Více informací o rozdílech mezi jednotkami se dozvíte zde.

Např. Řídící jednotka 0281011579 39100-4A810

Pro vozy značky Kia nabízíme nejen ECU řídící jednotky motoru, ale také mnoho dalších řídících jednotek.


ProfiECU.cz – Dodavatel elektronických součástek / konfigurace autoelektroniky

Spolupracujeme s řadou autoservisů, autorizovaných dealerů a autoelektrikářů nejen v ČR ale i v zahraničí.

„Chyba, vadná, nefunkční, oprava, repase, cena, výměna, chybový kód, test, kódování, přizpůsobení“ – ECU řídící jednotka motoru KIA


Přečtěte si také další články o řídících jednotkách, které máme v nabídce:

Profi ECU
Profi ECU

Veškerá elektronika osobních, užitkových a nákladních aut

Kódování, opravy, prodej řídících jednotek všech značek.