ECU řídící jednotka motoru Mazda

ECU řídící jednotka motoru Mazda

Od chvíle, kdy japonská automobilka Mazda vyrobila svůj první vůz, se snaží zaměřovat především na inovace, výkon a bezpečnost svých aut. Nabízí zejména vozy střední a vyšší střední třídy, ale v historii fungování automobilky slavily úspěch také její sportovní vozy. V současnosti věnuje mnoho pozornosti mimo jiné alternativním způsobům pohonu a vyrábí elektromobily a plug-in hybridy.

ECU řídící jednotka motoru Mazda

Jsme firma ProfiECU.cz a zabýváme se veškerou elektronikou osobních, užitkových a nákladních vozů všech značek. Skladem držíme také řídící jednotky motoru / ECU jednotky pro vozy:

Mazda – 2, 3, 5, 6, CX-3, CX-5, CX-7, CX-9, MX-5, Tribute, BT-50, 121, 323, 626, 929, Carol, Cosmo, Demio, Familia, MPV, MX-3, MX-5, MX-6, Premacy, R360, Roadpacer, RX-3, RX-7, RX-8, Spiano, Xedos 9 a další. Kompletní seznam všech modelů vozu Mazda, pro které nabízíme řídící jednotky naleznete zde.

ECU řídící jednotka motoru Mazda s označením Bosch / DENSO COMMON-RAIL SYSTEM GEN – B2500, EDC16C3, EDC16C34, EDC16C7, FS90, MPI 5, MPI GEN, MPV, PCM, PSG5, SID206, SIM a další. Všechny nabízené řídící jednotky můžete vyhledávat v našem katalogu.


Máte problém s vaší ECU řídící jednotkou motoru Mazda?

Neváhejte nás kontaktovat. Pro podrobnější informace (možnost konfigurace, cena) potřebujeme znát konkrétní označení vaší jednotky. Toto označení najdete na štítku na řídící jednotce.

Nenechte se oklamat vzhledem. Některé jednotky mohou vypadat na první pohled stejně, ale důležité je, co se ukrývá uvnitř. Pro bližší informace o rozdílech mezi jednotkami klikněte zde.

Např. ECU Řídící jednotka motoru Mazda – L37J18881F

Pro vozy značky Mazda nabízíme nejen ECU řídící jednotky motoru, ale také další druhy jednotek, jako jsou moduly, panely, přístrojové desky, senzory a mnoho dalších.


ProfiECU.cz – Dodavatel elektronických součástek / konfigurace autoelektroniky

Spolupracujeme s řadou autoservisů, autorizovaných dealerů a autoelektrikářů nejen v ČR ale i v zahraničí.

„Chyba, vadná, nefunkční, oprava, repase, cena, výměna, chybový kód, test, kódování, přizpůsobení“ – ECU řídící jednotka motoru Mazda


Přečtěte si také další články na našem blogu:

Profi ECU
Profi ECU

Veškerá elektronika osobních, užitkových a nákladních aut

Kódování, opravy, prodej řídících jednotek všech značek.