ECU řídící jednotka motoru Mercedes

ECU řídící jednotka motoru Mercedes

Značka Mercedes pochází z Německa a je vůbec nejstarším výrobcem automobilů na světě. Se svým typickým symbolem hvězdy ve znaku se pro mnoho lidí stala synonymem luxusních vozů. Její záběr je ale mnohem širší, vyrábí totiž nejen automobily, ale i nákladní vozidla, tahače a autobusy.

ECU řídící jednotka motoru Mercedes

Jsme firma ProfiECU.cz a zabýváme se veškerou elektronikou osobních, užitkových a nákladních vozů všech značek. Skladem držíme také řídící jednotky motoru / ECU jednotky pro vozy:

Mercedes – Atego, Axor, Actros, Econic, Unimog, Zetros, Vito, Sprinter, Vario, Viano, Citan, třída / třídy – A – B – C – CLA – CLK – CLS – E – G – GL – GLK – GLA – M – R – VS – S kupé – SL – SLK – SLS – AMG a další. Kompletní seznam všech modelů vozů Mercedes, pro které nabízíme řídící jednotky naleznete zde.

ECU řídící jednotka motoru Mercedes s označením Bosch – ACM2.1, CRD.11, CRD2, CDI-D2, CRD3, CDI-D3, EDC 2 MS5, EDC EPIC DCU6, EDC15C-5.7/8, EDC15C0 (CDI1), EDC15C6, EDC15C7, EDC16C2, EDC16C3, EDC16C32, EDC16CP31, EDC17, CPC3 MP4, HFM M3.4, MCM2, ME2.0 ME2.1, ME2.7, ME2.8, ME9.7, MP4.7, MP7.0, MRD1.40, MSA15, MSA25, MSM, MSM2, PLD, PMS, SAM, SIM266, SIM271, SIM4 LKE LSE, TEMIC, VGS NAG2 a další. Řídící jednotky můžete vyhledávat v našem katalogu.


Máte problém s vaší ECU řídící jednotkou motoru Mercedes?

Neváhejte nás kontaktovat. Pro podrobnější informace (možnost konfigurace, cena) potřebujeme znát konkrétní označení vaší jednotky.

Potřebujeme co nejvíce informací o vaší řídící jednotce: katalogové číslo / označení SW-HW / ofocený štítek jednotky. Nenechte se oklamat vzhledem. Některé jednotky mohou vypadat na první pohled stejně, ale důležité je, co se ukrývá uvnitř. Pro bližší informace o rozdílech mezi jednotkami klikněte zde.

Např. ECU Řídící jednotka motoru Mercedes 0280800100 0025453632

Pro vozy značky Mercedes nabízíme nejen ECU řídící jednotky motoru, ale také jednotky brzdového systému, navigace, senzory a další druhy řídících jednotek.


ProfiECU.cz – Dodavatel elektronických součástek / konfigurace autoelektroniky

Spolupracujeme s řadou autoservisů, autorizovaných dealerů a autoelektrikářů nejen v ČR ale i v zahraničí.

„Chyba, vadná, nefunkční, oprava, repase, cena, výměna, chybový kód, test, kódování, přizpůsobení“ – ECU řídící jednotka motoru Mercedes


Přečtete si další články o řídících jednotkách:

Profi ECU
Profi ECU

Veškerá elektronika osobních, užitkových a nákladních aut

Kódování, opravy, prodej řídících jednotek všech značek.