ECU řídící jednotka motoru Porsche

ECU řídící jednotka motoru Porsche

Německá automobilka Porsche vždy využívala ty nejmodernější technologie a proslavila se především jako výrobce sportovních vozidel. Její auta vždy vynikala nejen svým typickým vzhledem, ale hlavně vysokým výkonem, kvalitou a luxusem.

ECU řídící jednotka motoru Porsche

Jsme firma ProfiECU.cz a zabýváme se veškerou elektronikou osobních i užitkových/nákladních vozů všech značek. Skladem držíme také řídící jednotky motoru / ECU jednotky pro vozy:

Porsche – Boxster, Cayman, 911, 959, GT1, CGT, 918 Spyder, Cayenne, Panamera, Macan a další. Všechny modely vozů značky Porsche, pro které nabízíme řídící jednotky naleznete zde.

Řídící jednotky motoru s označením Bosch – LH2.3, M2.10.1, M5.2, ME7.2, ME7.8, ML1.1, ML3.1 a další.

Další produkty vyhledávejte v našem katalogu.


Máte problém s vaší ECU řídící jednotkou motoru Porsche?

Neváhejte a kontaktujte nás. Pro podrobnější informace (možnost konfigurace, cena) potřebujeme znát konkrétní označení vaší jednotky.

Potřebujeme co nejvíce informací o vaší řídící jednotce: katalogové číslo / označení SW-HW / ofocený štítek jednotky. Nenechte se oklamat vzhledem – jednotky můžou vypadat vizuálně stejně, ale důležité je, co se ukrývá uvnitř a ne zvenčí. Přečtěte si více o rozdílech mezi řídícími jednotkami.

Např. ECU Řídící jednotka motoru PORSCHE CAYENNE 022906032BT 0261207696

Pro vozy značky Porsche nabízíme nejen ECU řídící jednotky motoru, ale také jednotky brzdového systému, navigace, senzory a další druhy řídících jednotek.


ProfiECU.cz – Dodavatel elektronických součástek / konfigurace autoelektroniky

Spolupracujeme s řadou autoservisů, autorizovaných dealerů a autoelektrikářů nejen v ČR ale i v zahraničí.

„Chyba, vadná, nefunkční, oprava, repase, cena, výměna, chybový kód, test, kódování, přizpůsobení“ – ECU řídící jednotka motoru Porsche


Další články o řídících jednotkách ProfiECU.cz najdete zde:

Profi ECU
Profi ECU

Veškerá elektronika osobních, užitkových a nákladních aut

Kódování, opravy, prodej řídících jednotek všech značek.