ECU řídící jednotka motoru Renault

ECU řídící jednotka motoru Renault

Francouzská automobilka Renault vyrábí kromě osobních, užitkových a nákladních aut také autobusy a traktory. Je jednou z nejvíce prodávaných značek v Evropě a čtvrtým největším výrobcem automobilů na světě. V nabídce Renault najdete SUV, elektrické, hybridní i sportovní vozy.

ECU řídící jednotka motoru Renault

Jsme firma ProfiECU.cz a zabýváme se veškerou elektronikou osobních i užitkových/nákladních vozů všech značek. Skladem držíme také řídící jednotky motoru / ECU jednotky pro vozy:

Renault – Kangoo, Kerax, Magnum, Mascott, Master, Midlum, Trafic, Premium, Truck T, Captur, Clio, Duster Oroch, Espace, Fluence, Kadjar, Kangoo, Koleos, Kwid, Latitude, Mégane, Scénic, Talisman, Thalia, Twingo, Twizy, Zoe a další. Všechny modely Renault, pro které nabízíme řídící jednotky naleznete zde.

Řídící jednotky motoru s označením Bosch / Isuzu / Denso / SIEMENS – MS6.3, MSA15, S2000RPM, S2000RPMT, S3000, Safir, SID 305, SID301, SIM32, SIRIUS, SIRIUS32, DCCR, DCU3R, EDC15C13, EDC15C3, EDC15VM+, EDC16C3, EDC16C36, EDC16CP33, EDC16CP42, EMS3132, EMS3134, FENIX, IAW5NR, M4.4.2, MEC92, TBV, V42 a další.

Další produkty vyhledávejte v našem katalogu.


Máte problém s vaší ECU řídící jednotkou motoru Renault?

Neváhejte a kontaktujte nás. Pro podrobnější informace (možnost konfigurace, cena) potřebujeme znát konkrétní označení vaší jednotky.

Potřebujeme co nejvíce informací o vaší řídící jednotce: katalogové číslo / označení SW-HW / ofocený štítek jednotky. Nenechte se oklamat vzhledem – jednotky můžou vypadat vizuálně stejně, ale důležité je, co se ukrývá uvnitř a ne zvenčí. Přečtěte si více o rozdílech mezi řídícími jednotkami.

Např. ECU Řídící jednotka motoru RENAULT 0281011277 8200391957

Pro vozy značky Renault nabízíme nejen ECU řídící jednotky motoru, ale také jednotky brzdového systému, navigace, senzory a další druhy řídících jednotek.


ProfiECU.cz – Dodavatel elektronických součástek / konfigurace autoelektroniky

Spolupracujeme s řadou autoservisů, autorizovaných dealerů a autoelektrikářů nejen v ČR ale i v zahraničí.

„Chyba, vadná, nefunkční, oprava, repase, cena, výměna, chybový kód, test, kódování, přizpůsobení“ – ECU řídící jednotka motoru Renault


Další články o řídících jednotkách ProfiECU.cz naleznete zde:

Profi ECU
Profi ECU

Veškerá elektronika osobních, užitkových a nákladních aut

Kódování, opravy, prodej řídících jednotek všech značek.