ECU řídící jednotka motoru Suzuki

ECU řídící jednotka motoru Suzuki

Strojírenská firma Suzuki pochází z Japonska a zaměřuje se na výrobu automobilů a motorek. Pod touto značkou najdete především menší vozy ideální do městského provozu.

ECU řídící jednotka motoru Suzuki

Jsme firma ProfiECU.cz a zabýváme se veškerou elektronikou osobních, užitkových a nákladních vozů všech značek. Skladem držíme také řídící jednotky motoru / ECU jednotky pro vozy:

Suzuki – JIMNY, KARIMUN, KIZASHI, LANDY, LAPIN, SAMURAI, SC100 SIERRA, SOLIO, SPACIA, SWIFT, SX4, TWIN, VERONA, VITARA, X-90, XL7, ALTO, BALENO, CAPPUCINO, CARRY VAN, CELERIO, CERVO, CIAZ, CULTUS, ESCUDO, FORENZA, GRAND VITARA, HATCH, IGNIS a další. Všechny modely vozu Suzuki, pro které nabízíme řídící jednotky naleznete zde.

Řídící jednotky motoru s označením Hitachi / Denso / MITSUBISHI / SMPI / SPI – DCM1.2, EDC15C2, EDC16C3, EDC16C39 a další.

Další produkty vyhledávejte v našem katalogu.


Máte problém s vaší ECU řídící jednotkou motoru Suzuki?

Neváhejte a kontaktujte nás. Pro podrobnější informace (možnost konfigurace, cena) potřebujeme znát konkrétní označení vaší jednotky.

Potřebujeme co nejvíce informací o vaší řídící jednotce: katalogové číslo / označení SW-HW / ofocený štítek jednotky. Nenechte se oklamat vzhledem – jednotky můžou vypadat vizuálně stejně, ale důležité je, co se ukrývá uvnitř a ne zvenčí. Přečtěte si více o rozdílech mezi řídícími jednotkami.

Např. ECU Řídící jednotka motoru SUZUKI 3392068D2 3392068D20 2758005000

Pro vozy značky Suzuki nabízíme nejen ECU řídící jednotky motoru, ale také jednotky brzdového systému, navigace, senzory a další druhy řídících jednotek.


ProfiECU.cz – Dodavatel elektronických součástek / konfigurace autoelektroniky

Spolupracujeme s řadou autoservisů, autorizovaných dealerů a autoelektrikářů nejen v ČR ale i v zahraničí.

„Chyba, vadná, nefunkční, oprava, repase, cena, výměna, chybový kód, test, kódování, přizpůsobení“ – ECU řídící jednotka motoru Suzuki


Další články o řídících jednotkách ProfiECU.cz naleznete zde:

Profi ECU
Profi ECU

Veškerá elektronika osobních, užitkových a nákladních aut

Kódování, opravy, prodej řídících jednotek všech značek.