ECU řídící jednotka motoru Škoda

ECU řídící jednotka motoru Škoda

Automobilka Škoda je největším výrobcem osobních automobilů v České Republice. Sídlo i největší výrobní závod se nachází v Mladé Boleslavi, některé modely se vyrábí i na Slovensku nebo v Asii. Není překvapením, že „Škodovky“ jsou nejrozšířenějšími vozy na našich silnicích.

ECU řídící jednotka motoru Škoda

Jsme firma ProfiECU.cz a zabýváme se veškerou elektronikou osobních, užitkových a nákladních vozů všech značek. Skladem držíme také řídící jednotky motoru / ECU jednotky pro vozy:

Škoda – Citigo, Felicia, Fabia, Rapid, Favorit/Forman, Octavia, Scala, Superb, Roomster, Yeti, Karoq, Kodiaq, Kamiq, 110R, Garde, Rapid, Pickup, Praktik a další. Všechny modely vozů Škoda, pro které nabízíme řídící jednotky naleznete zde.

ECU řídící jednotka motoru Škoda s označením: SIMOS PPD / BOSCH – ME7.5, MED17.5, MED17.5.XX, MED9.5.10, SIMOS10.XX, SIMOS11.1, SIMOS2, SIMOS3, SIMOS7.1, SIMOS9.1, EDC15P+, EDC15V-5, EDC15VM+, EDC16U1, EDC16U34, EDC17, EDC17C74, IAW1AV, IAW4HV, IAW4MV, IAW4TV, M3.8.X, ME17.5.20 a další.

Další produkty vyhledávejte v našem katalogu.


Máte problém s vaší ECU řídící jednotkou motoru Škoda?

Neváhejte a kontaktujte nás. Pro podrobnější informace (možnost konfigurace, cena) potřebujeme znát konkrétní označení vaší jednotky.

Potřebujeme co nejvíce informací o vaší řídící jednotce: katalogové číslo / označení SW-HW / ofocený štítek jednotky. Nenechte se oklamat vzhledem – jednotky můžou vypadat vizuálně stejně, ale důležité je, co se ukrývá uvnitř a ne zvenčí. Přečtěte si více o rozdílech mezi řídícími jednotkami.

Např. ECU řídící jednotka motoru ŠKODA FABIA 1.9 TDI 03P906021 03P907425A

Pro vozy značky Škoda nabízíme nejen ECU řídící jednotky motoru, ale také jednotky brzdového systému, navigace, senzory a další druhy řídících jednotek.


ProfiECU.cz – Dodavatel elektronických součástek / konfigurace autoelektroniky

Spolupracujeme s řadou autoservisů, autorizovaných dealerů a autoelektrikářů nejen v ČR ale i v zahraničí.

„Chyba, vadná, nefunkční, oprava, repase, cena, výměna, chybový kód, test, kódování, přizpůsobení“ – ECU řídící jednotka motoru Škoda


Další články o řídících jednotkách ProfiECU.cz najdete na našem blogu:

Profi ECU
Profi ECU

Veškerá elektronika osobních, užitkových a nákladních aut

Kódování, opravy, prodej řídících jednotek všech značek.